DŁUGOPIS PARKER URBAN MUTED

165.00

Długopis Parker Urban Muted Czarny Mat GT to nowa propozycja w kolekcji prestiżowej marki wiodącej w kategorii artykułów piśmiennych. Charakteryzuje się oryginalnym, ergonomicznym kształtem. Precyzyjna końcówka wkładu nie wymaga nadmiernego nacisku, przez co umożliwia płynne pisanie. Tworzone linie są wyraziste i regularne.

Doskonale nadaje się na okazjonalny podarunek. Produkt dostępny jest w zestawie z eleganckim pudełkiem z czarnej eko-skóry. Po wewnętrznej stronie wieczka znajduje się metalowa tabliczka. Służy do wygrawerowania indywidualnej dedykacji w celu personalizacji prezentu.

Opis

Elegancki design i wysoka jakość

Długopis Parker Urban cechuje odporność i trwałość. Walorami są też dynamiczny kształt i perfekcja wykonania. Jego korpus zrobiony jest z nierdzewnej stali pokrytej lakierem w czarnym matowym kolorze. Elementy wykończeniowe są pozłacane. Na długopisie można umieścić napis za pomocą technologii grawerowania laserowego. Pudełko zawierające długopis umieszczane jest w opakowaniu podarunkowym z firmowym logo Parkera.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „DŁUGOPIS PARKER URBAN MUTED”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *