Klej w taśmie Q-CONNECT permanentny

20.00

Klej w taśmie Q-CONNECT jest trwały, co oznacza, że nie odkleja się ani nie ściera z upływem czasu. To sprawia, że jest to dobry wybór do zastosowań, w których taśmę trzeba nałożyć na coś, co będzie narażone na działanie czynników atmosferycznych.

Opis

Klej w taśmie marki Q-CONNECT, jest permanentnym rozwiązaniem jeśli chodzi o sklejenie papieru, kartonu lub fotografii. Wbudowany jest w aplikator, który zapewni ochronę przez przypadkowym pobrudzeniem lub poklejeniem dodatkowych przedmiotów.

Rolka ułatwia nanoszenie warstwy kleju na wybrany obiekt, wystarczy delikatnie docisnąć do niego aplikator i przeciągnąć w miejscu docelowym.

Długość taśmy z klejem to 10 metrów, jej szerokość natomiast 6,5 milimetrów, jest również odporna na odgniecenia i odkształcenia, wpasowuje się w wybraną powierzchnię, nie wpływając na jej strukturę.
Obudowa jest transparentna, dzięki czemu w każdej chwili jest podgląd na ilość pozostałej zawartości. Opakowanie nie zajmuje wiele miejsca i jest stosunkowo cienkie, bez problemu można włożyć je do każdego rodzaju piórnika czy neseseru.

Kolory całości blistera to szary, z dodatkiem stonowanego pomarańczowego i czerwonego, dzięki temu produkt wpasuje się nawet do profesjonalnego, eleganckiego wystroju biura czy innego miejsca pracy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Klej w taśmie Q-CONNECT permanentny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *